Церква Різдва Пресвятої Богородиці (с. Стінка, Тернопільська область)

У минулому це було високопатріотичне греко-католицьке село. Парафія до 1946 року належала до УГКЦ. Діючий дерев'яний храм Різдва Пресвятої Богородиці споруджено у 1797 році, у 1921 році його розібрали і збували новий, кам'яний. 3 1946 року і донині цей храм належить громаді ПЦУ.

Після виходу УГКЦ з підпілля незначна частина сільської громади 1993 року повернулася у греко-католицьке лоно. Храм залишився православній громаді Московського патріярхату, тому з 1993 року вірні УГКЦ збиралися на богослужіння у приватному будинку пані Ганни (сестра Анна, Згромадження Сестер Пресвятої Родини). У 2000 році для потреб вірних греко-католиків збудовано та освячено богослужбову каплицю Різдва Пресвятої Богородиці.

На парафії є каплиця, фігура Матері Божої та братська могила.

Парохи:

• о. Омелян Гаванями,
  • о. Ярослав Гавацький,
  • о. Антон Федик,
  • о. Дмитро Шувар,
  • о. Володимир Гнилиця,
  • о. Володимир Зависляк,
  • о. Михайла Леньковський (з 2010).