Церква Різдва святого Івана Хрестителя (с. Глушка, Тернопільська область)

У 1990-х роках утворено парафію, яка належала до УГКЦ. Парафіяни відвідували церкви Торського та Іване-Золотого. Громада вирішила збудувати невелику каплицю. 18 березня 1991 року розпочато будівництво невеликої церкви, яку завершили у березні 1993 року.

3 липня єпископ Павло Василик поблагословив провести освячення храму собором священників на чолі з о. деканом Никодимом Гуралюком. Храмовий празник вперше святкували 7 липня 1993.

У 2010 році завершили будівництво каплиці Пречистої Діви Марії, яке розпочали у 2007 році. Її освячення відбулося 27 листопада 2010 року. 24 липня 2011 року перша візитація та освячення престолу у каплиці відбулася за участі апостольського адміністратора о. Димитрія Григорака та инших.

При парафії з 2010 року діють братства «Апостольство молитви», «Жива Вервиця», «Вівтарна дружина», спільнота «Матері в молитві».

На парафії є бібліотека, невеличкий будинок народної творчости.

Релігійна громада, як дочірня, належить до парафії с. Іване-Золоте.