Церква Успіння Пресвятої Богородиці (с. Раштівці, Тернопільська область)

Громада хутора до 1946 року була греко-католицькою і відвідувала богослужіння у храмах с. Раштівці або с. Малі Бірки, тому що не мала свого храму. З часу виходу УГКЦ з підпілля греко-католики хутора належали до парафії с. Малі Бірки. У 1998 році, коли було утворено самостійну парафії, вона була дочірньою до парафії с. Малі Бірки, тепер — дочірня до парафії с. Самолусківці.

Громада вирішила збудувати свій власний храм. Наріжний камінь освятив і закладав у фундамент під будівництво церкви 12 липня 1998 року тодішній генеральний вікарій Тернопільської єпархії о. митрат Василь Семененюк. Храм збудовано за кошти парафіян. Освячено і відкрито новозбудований храм у Стінці 13 червня 2002 року у день свята Вознесіння Христового.

Парохи:

• о. Михайло Пилипів (2002—грудень 2005),