Церква Святих верховних апостолів Петра і Павла (с. Кузьминчик, Хмельницька область)

До 1932 року в селі існувала церква, але її розібрали з будівельного матеріалу храму збудували клуб та школу. З минулої церкви збереглися лише плащаниця і два образи. Засновником парафії після виходу УГКЦ з підпілля був о. Андрій Кузняк. Сьогодні богослужіння відбуваються у одній із кімнат недіючої напіврозваленої школи. Зберігаючи нам'ять про давню церкву, парафіяни назвали і цей храм на честь Святих Верховних Апостолів Петра і Павла. Освячення храму 12 липня 2001 року здійснив генеральний вікарій Тернопільсько-Зборівської єпархії о. митрат Василь Семенюк. Семінаристи Тернопільської Вищої Духовної Семінарії, придбали для храму іконостас.

За часи існування парафії було перекрито дах храму, встановлено купол і вікна. Сьогодні тривають роботи із виготовлення престолу, кивоту та аналою.

Діє припарафіяльна спільнота «Матері в молитві».

Парохи:

• о. Андрій Кузняк (до 2012),
  • о. Олег Гладун (до листопала 201З),
  • о. Петро Гудима (з листопада 201З).