Церква Різдва Пресвятої Богородиці (с. Трибухівці, Тернопільська область)

Жителі хутора Поперечки під час підпілля УГКЦ відвідували богослужіння у церквах сусідніх сіл Трибухівці і Джурин, які тоді належачи до РПЦ. Для проведення Греко-католицьких богослужінь у Поперечки приїжджав єпископ катакомбної УГКЦ Павло Василик. Згодом З поверненням парафії і храму С. Трибухівці в лоно УГКЦ, вірні хутора відвідували богослужіння у цьому храмі

У 2001 році у Поперечках із утворенням парафії була споруджена каплиця-постамент Пресвятої Богородиці, а вже у 2003 році, неподалік від постаменту освятили пам'ятний хрест — як початок будівництва власного храму.

У 2007 році о. Зеновій Войтюк та о. Василь Чверенчук освятили місце і наріжний камінь для будівництва нового храму. Завдячуючи вихідцеві із хутора Володимиру Тріньці через 14 місяців у Поперечках було збудовано величавий храм Різдва Пресвятої Богородиці. Чин освячення і відкриття новозбудованого храму 28 вересня 2008 року очолив Апостольський Адміністратор Бучацької єпархії о. Димитрій Григорак у співслужінні з о. Миколою Фрединою — настоятелем храму Святої Ольги-Єлизавети з м. Львів, о. деканом Зеновієм Войтюком та о. парохом Василем Чверенчуком та за участі священників Бучацького деканату.

Парохи:

  • о. Василь Чверенчук,
  • о. Володимир Старик (2009—2010),
  • о. Володимир Гнилиця (2010—2012),
  • о. Михайло Гевак (з грудня 2012).
Перелік