Церква святого архістратига Михаїла (с. Озеряни, Тернопільська область)

1839 — була побудована дерев'яна греко-католицька церква святого архістратига Михаїла.
1907—1913 — тривало будівництво цергляної церкви. Його проводили за кошти парафіян, ікони виготовили за пожертви окремих сімей.
1946—1990-ті — парафія і храм належали РПЦ.
1990-ті — громада села розділилася конфесійно на вірних УГКЦ і УАПЦ. Храм, збудований греко-католиками (1907—1913) належить громаді УАПЦ.
1992 — утворилася громада УГКЦ.
1993 — на території цвинтаря, біля пам'ятника загиблим воїнам УПА, було збудовано тимчасове приміщення церкви греко-католицької громади.
2001 — на основі колишнього приміщення ремізи — польського культурного закладу — відкрито храм греко-католицької громади. Освячення храму здійснив Іриней Білик.

При парафії діють: братство «Апостольство молитви» і спільнота «Матері в молитві». Катехизацію у церкві проводить о. Ігор Довганюк.

У церкві св. Михаїла є фігура Матері Божої, а на подвір'ї церкви — Місійний хрест. У дитячому садку о. Ігор Довганюк освятив фігуру Матері Божої. Головою парафіяльної ради є священик.