Церква Верховних апостолів Петра і Павла (с. Новошичі, Львівська область)

У селі є дерев’яна церква Покрови Пресвятої Богородиці. У 90-х рр. громада вирішила збудувати новий храм. Так було освячено наріжний камінь під будівництво нового храму святих апостолів Петра і Павла. Тоді адміністратором храму був о. Роман Гринаш. За час будівництва велика кількість жертводавців долучились своїми пожертвами до цієї боговгодної справи. 8 липня 2012 р. Б. владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, здійснив душпастирський візит до парафії у с. Новошичі. Священик та вірні процесійно зустріли архиєрея. Богослужіння розпочалось чином освячення новозбудованого храму. Відтак у співслужінні прот. Михайла Коліщака (декана Мокрянського), прот. Василя Полянка (адміністратора парафії), а також священиків Дрогобицького, Мокрянського, Лішнянського та Дублянського деканатів, владика Ярослав відслужив Архиєрейську Божественну Літургію.

Розклад богослужінь

Божественна Літургія в неділі і свята 09:00 або 11:00