Церква Преподобної Параскеви (c. Братківці, Івано-Франківська область)

В 1995 році громада села розпочала будівництво нового храму. За будівництво церкви береться Р. В. Процюк. Він запросив В. С. Бойчука – інженера за фахом. 23.08.1997 року завершено будівництво фундаменту під церкву (на це пішло майже два роки). Працювало 200 людей. 10 листопада 2000 року закінчили мурувати нову церкву, встановили, крім косиці, ще два синьо-жовті прапори. Навесні 2002 року закінчили накриття бляхою церкви. 2005 рік – урочисте освячення владикою Володимиром.

Поряд стоїть збудована у 1846 році на кошти сільської громади з дуба у формі хреста на тому ж місці, де була попередня, яка згоріла 3 серпня 1834 року. Пишалося село церквою за часів Австро-Угорщини та Польщі. Кожної неділі й на свята було в ній повно люду. Церква залишалася діючою навіть у радянські часи, незважаючи на репресивні заходи влади.

Сільська громада своїм коштом проводить активні реставраційні роботи на церкві та дзвіниці, щоб гідно зустріти 170-річний ювілей від часу освячення святині.