Церква святого Михаїла архистратига (м. Болонья, Італія)

Персональна Парафія Святого Михаїла для українців у м. Болонья, Італія.

Вперше Свята Літургія відбулася українською мовою 3.01.2003 року, покійним отцем Василем Поточняком. До 2009 року спільнота поміняла 2 храми для молитви, тільки у 2009 році за старанням тодішнього капелана о. Андрія Жибурського, був уже наданий цей храм на постійне місце молитви. У 2015 році за благословенням кардинала Болонії Карла Каффарри, спільноту було піднесено до гідності персональної парафії для українців у Архиєпархії м. Болонья. У 2018 році і до сьогодні парохом парафії є о. Михайло Бойко.

На парафії постійно відбуваються святкування як і державних так і церковних урочистих свят, свято матері, шевченківські дні, Свят вечір. Діє спільнота «Матері в Молитві».

Є мощі Блаженних Йосафати Гордашевської та Тарсикії Мацьків.

Розклад богослужінь

Божественна Літургія

З вівторка по четвер о 14:15
Субота о 14:15 і вечірня