Церква Вознесіння Господнього (м. Одеса)

Парафія Вознесіння Господнього у мікрорайоні Котовськ міста Одеса заснована 21 травня 2017 року. Цього дня, відбулося освячення храму-каплиці. Чин освячення здійснив екзарх Одеський владика Михаїл Бубній. На освячення нового храму були присутні Апостольський Нунцій Клаудіо Гуджеротті, єпископ Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ Броніслав Бернадський, предстоятель Німецької євангелічно-лютеранської церкви Серге Машевські, глава вірмен-католиків у східній Європі Рафаель (Мінасян) та численне духовенство, монашество і вірні.

Облаштування молитовної каплиці почалося у 2016 році. Завдяки спонсорській допомозі благодійних організацій Реновабіс та Кірхе ін Нот, а також власних пожертв вірних УГКЦ у м. Одесі, було придбано приміщення магазину і переобладнано під богослужбову каплицю.

Протягом 2016-2017 років, з благословення екзарха Одеського владики Михаїла (Бубнія), облаштуванням каплиці займався судовий вікарій Одеського екзархату о. д-р. Микола Слободян.

На парафії діє катехитична школа та активно проводиться катехизація молоді і дорослих, літні табори та реколекції. Також функціонує соціальне служіння. Щосуботи, силами парафіян, на території парафії для бездомних організовуються благодійні обіди.

При парафії здійснюють апостолят сестри-монахині згромадження Воплоченого Слова.

Душпастирське служіння на парафії здійснюють о. міт. Роман Мірчук та о. Юрій Стронянський.

При парафії діють спільноти:

Матері у молитві

Апостольство молитви

У 2016 р. Б., завдяки спонсорській допомозі благодійних організацій Реновабіс та Кірхе ін Нот, а також власної пожертви вірних УГКЦ у м. Одесі, було придбане приміщення магазину з метою переобладнати його у храм. Протягом 2016-2017 рр., з благословення Екзарха Одеського Кир Михаїла (Бубнія), перобладнанням храму займався Судовий Вікарій Одеського екзархату о. д-р. Микола Слободян. 21 травня 2017 року відбулося освячення храму «Вознесіння Господнього». Першим адміністратором парафії (і до сьогодні) є о. мітр. Роман Мірчук. Також на парафії є сотрудник – о. ліц. Віталій Бурчин.

Катехизація для дорослих: щонеділі о 12.30.
Катехизація для дітей: щонеділі о 12.30.

Біблійні читання: щовівторка о 18.30.

Розклад богослужінь

Понеділок:

Вівторок:
18:00 год. – Божественна Літургія

Середа:
18:00 год. – Божественна Літургія,
19:00 год. - Біблійний гурток

Четвер:
18:00 год. – Курси української мови

П’ятниця:
18:00 год. – Божественна Літургія
19:00 год. – Церковний Спів

Субота:
9:00 год. – Божественна Літургія (заупокійна)
14:00 год. – Вечірня

Неділя:
8:00 год. - Утреня
9:00 год. – Божественна Літургія
10:15 год. – Зустріч спільноти «Матері в молитві»
11:00 год. – Божественна Літургія
12:15 год. – Катехизація

Храм відчинений

Щодня з 9:00 год. – 13:00 год., і протягом вечірнього богослужіння.

Час сповіді

Під час Божественної Літургії