Церква Різдва Пресвятої Богородиці (смт Зеленівка, Херсонська область)

Парафія Різдва Пресвятої Богородиці смт. Зеленівка була заснована в 2005 році. 12 листопада 2007 року була відслужена перша урочиста Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Василь (Івасюк) у співслужінні з о. Ігорем Макаром. Першим місцем для проведення всіх богослужінь було некомерційне приміщення, проте, на даний момент, громада має свою власну церкву, яка була освячена 25 травня 2015 року Екзархом Одеським, владикою Михаїлом (Бубнієм). Будівництво провадив о. Ігор Макар. Від часу утворення парафії і до сьогодні, душпастирську опіку над вірними греко-католиками парафії Різдва Пресвятої Богородиці здійснює о. Ігор Макар.

На парафії Різдва Пресвятої Богородиці смт. Зеленівка щосуботи проводиться катехизація для дітей та молоді, а кожної неділі – зустріч молитовної спільноти «Матері в молитві». Також на парафії діє соціальне служіння, де періодично здійснюється допомога соціально-незахищеним людям. У 2021 році, при парафії запрацювала перша соціальна швейна майстерня.

Розклад богослужінь

Богослужіння відбуваються:
У суботу і неділю:
11:00 год. – Божественна Літургія
Катехизація – субота 13.00 год.
Матері в молитві – неділя 12.00 год.

Час сповіді

Перед і після Божественної Літургії