Церква Святого Йосафата (с.Бордуляки, Львівська обл.)

Збудована майстром В. Літовінським у 1908-1910 рр. (на окутті замка західних дверей бабинця вирізана дата "1910"). Церква в користуванні громади УГКЦ.
Церква знаходиться недалеко центру села, на низькому підвищенні. П'ятизрубна, хрещата в плані, одноверха, поставлена на бетонний фундамент. Складається з прямокутних рівношироких нави, бабинця, вівтаря та укорочених бокових рамен. До бабинця з заходу прилягає невеликий присінок, а до вівтаря - дві прямокутні симетричні ризниці. Церкву оточує піддашшя, оперте на випусти вінців зрубів.
Стіни раніше були вертикально шальовані дошками і лиштвами, по ремонті їх оббили пластиком. Боковий вхід у північному рамені нави. Її вінчає на четверику світловий восьмерик, вкритий банею зі світловим ліхтарем і маківкою. Гребені дахів бокових рамен нави вінчають сліпі ліхтарі з маківками. Над входом у присінок намальоване зображення св. Йосафата (у 1990-х рр. його не було), а ліворуч дверей висить таблиця: "2008 рік. 100-річчя УГК церкви св. Йосафата. 145-річчя з дня народження Тимотея Бордуляка, українського класика, священника" (інформаційний вказівник про нього і напрям до села побачите в селі Станіславчик).
Іконостас громада закупила зі старої церкви в селі Опліцько (сьогодні - Радехівського району). Виконаний у 1930-х рр. з липового дерева майстром Голованчуком. На захід від церкви розташована дерев'яна, двоярусна, накрита наметовим дахом дзвіниця, стіни якої також оббили пластиком. На прицерковній території є маленька закрита дерев'яна капличка.

Храм св. Йосафата с. Бордуляки та храм св. Миколая с. Монастирок  - Церкви у цих селах закрили на початку 60-х років. Люди були змушені ходити до церкви в с. Станіславчик. Але напередодні свят збиралися в притворі своєї церкви і таємно молилися, відправляли Святу годину, хресну дорогу, викладали плащаницю. На парафіях служили греко-католицькі священики: о. Михайло Грицишин, о. Степан Попко, о. Олександр Песков, о. Василь Жданянчин, о. Микола Мозарчук, о. Василь Крушельницький, о. Володимир Гураль, о. Віктор Вульчин.
Храм Св. Йосафата у селі Бордуляки відкритий 1988 року, а церкву св. Миколая в селі Монастирок відкрили у 90-х роках (служив православний священик). Згодом парафії повернулися у лоно греко-католицької церкви. При церві діє братство “Апостольства молитви”. Парафіяни їздять на прощі до Зарваниці, Крехова, Унева. У 2008 р. церква відзначила своє 100-ліття. Святкування возглавив правлячий архієрей Сокальсько-Жовківської єпархії владика Михаїл Колтун.