Церква Успення Пресвятої Богородиці (с. Глушин, Львівська обл)

За часів перебування УГКЦ у підпіллі, люди молилися в діючих церквах навколишніх сіл і в приватних домах. Від 1946 р. до 1961 р. парафію с. Глушин обслуговували священики с. Пониковиця, оскільки церква була дочірня.
У 1962–1991 роках церква була закрита. Після виходу з підпілля утворилося дві громади: УГКЦ і УПЦ КП.
У старій церкві у 1991–1994 роках служили: о. Володимир Дітчик, о. Михайло Грицишин, о. Василь Козак, о. Михайло Підлубний, о. Юрій Бешлей, о. Ігор Балук, о. Петро Чаплюк.
У 1993 р. з благословення владики Володимира Стернюка розпочалося будівництво нової церкви. У 1995 р. вірні УГКЦ перейшли до новозбудованого храму, а 1996 р. правлячий архієрей Сокальсько-Жовківської єпархії владика Михаїл Колтун освятив храм.
При церкві є вітарна дружина і братство “Апостольство молитви”, організовуються прощі до святих місць у Зарваниці, Крехові, Уневі.