Церква Святої Трійці (м. Кривий Ріг)

Громада УГКЦ в м. Кривому Розі була заснована в 1995 р.

Як і більшістю спільнот в Дніпропетровській області, громадою в м. Кривому Розі опікувався о.Петро Бурак.

Парафіяльне життя громади розпочалось з призначення адміністратором парафії Святої Трійці УГКЦ в м.Кривому Розі о.Василя Бабського. З огляду на велику кількість в нашому місті греко-католиків і велику протяжність міста (понад 126 км) в 1997 р.Б. сотрудником о.Василю призначено о.Богдана Маркевича.

В 1999 р.Б. громаду парафії Святої Трійці УГКЦ в м. Кривому Розі з великими труднощами (при допомозі в той час прем’єр-міністра В.А. Ющенка) реєструють в органах державної влади.

В тому ж році , майже на рік, чисельні громади греко-католиків в м. Кривому Розі, а також громада з м. Апостолове (понад 70 чоловік), залишились без душпастирської опіки. Через відсутність священиків парафіяни розійшлися по різних церквах, поповнюючи кількість вірних РКЦ і УПЦ КП. В м. Апостолове громада УГКЦ припинила своє існування.

З 2000 по 2002 р.Б. адміністратором парафії Святої Трійці УГКЦ в м. Кривому Розі призначено о.Ростислава Какапича. В 2001 р.Б. на кошти організації Реновабіс був придбаний будинок.

Так як богослужіння в цей час проводились нерегулярно (перерви могли тривати більше двох місяців) громада зменшилась кількісно до 20-30 чоловік.

В 2002 р.Б. адміністратором парафії Святої Трійці в м. Кривому Розі призначено о.Ігоря Дмитришина.

З липня по жовтень 2002 р.Б. громада власними силами збудувала капличку (12,5×4 м). Першу Божественну літургію відслужив Преосвященний Владика Кир Степан (Меньок) разом з о.Ігорем Дмитришиним і о.Романом Вовком, при численному здвизі божого люду.

30 травня 2004 р.Б. єпископ Степан Меньок разом з деканом о.Андрієм Бухваком і адміністратором парафії о.Ігорем Дмитришиним, освятив престол і каплицю парафії Святої Трійці УГКЦ в м. Кривому Розі.

На сьогоднішній день регулярно (щонеділі і в свята) кількість вірян, що беруть участь в літургії, становить 100–120 чоловік.

Силами та коштами всієї спільноти було збудовано та освячено 19 грудня 2012 р.Б. трапезну.

Також у трапезній проводяться катехитичні розмови з молоддю та заняття з маленькими парафіянами нашої громади.

На даний час відбувається реконструкція каплички – її розширення