Церква Вознесіння Господнього (м. Дубно, Рівненська обл.)

Релігійна громада Вознесіння Господнього УГКЦ була зареєстрована 6 травня 2006 року Божого. Ініціативу заснування громади виявили парафіяни: п. Іван Кміть та пані Люба Кміть, які у зв’язку з відсутністю нашої церкви у Дубно їздили на Богослужіння у м. Кременець. З благословення Владики, Тернопільсько-Зборівської єпархії, Кир Василя Семенюка, на парафію у м. Дубно був призначений о. Йосиф Мандро.
На початку усі Богослуження відбувалися у маленькій однокімнатній квартирі. І так тривало майже рік часу.
Завдяки клопотанню парафіян нашій громаді було надано в оренду земельну ділянку під будівництво храму, згідно з договором № 820 від 27 липня 2007 року.

Також, згідно з договором, від 1 — го жовтня 2007 року, нам було надано приміщення для проведення Богослужень. Багато зусиль і коштів витратили на переобладнання цього приміщення у каплицю. І все ж таки, цього домоглися.

28 жовтня 2007 року Божого настав Владика Богдан Дзюрах посвятив каплицю і місце під будівництво храму.
1 березня 2009 року Божого на парафію, згідно декрету екзарха Луцького, Йосафата Говери, був призначений адміністраторм о. Роман Бобесюк.
У листопаді 2009 року на території було встановлено місцевою владою пам’ятний знак жертвам Голодомору. Також цього місяця закінчилось будівництво фундаменту під церкву. За час зимового періоду підготовлено матеріал та документацію для будівництва дерев’яного храму. Головними фундаторами храму є родина Кмітів.

Розклад богослужінь

Щосуботи о 9:00 є Літургія за померлих, а ввечері Вечірня (в літній час о 18:00, а у зимовий час о 17:00)

Щонеділі о 8:00 Утреня, о 9:00 Літургія і в 11:00 Літургія для дітей та батьків, а опісля відбувається катехизація для дітей.

У святкові дні серед тижня о 9:00 Утреня, а о 10:00 Літургія.