Церква Покрови Пресвятої Богородиці (с. Рудники, Тернопільська область)

Невелика дерев'яна церква, яка сьогодні збереглася в селі, датована ще 1685 роком, хоча має бути більш молодшою. З 1991 року церква в користуванні громади УГКЦ. Ймовірно, після 2010 року зовні ремонтована.

Церква в Рудниках стоїть на схилі в центрі села, зі сходу від дороги, біля забудови. Складається з нави і вівтаря однакової ширини, які вкриває трисхилий дах. З півдня до вівтаря прибудована чимала ризниця (за деякими даними ще одна ризниця прибудована з півночі до вівтаря).

Також з цієї сторони є бічний вхід до церкви (головний - з заходу). Після зовнішнього ремонту церкви, коли стіни будівлі суцільно горизонтально ошалювали фальшбрусом, церква подібна до новозбудованої. Мурована стінного типу триаркова дзвіниця, в якій висить один дзвін, розташована з півдня від церкви.