Церква Різдва Пресвятої Богородиці (с. Попівці, Тернопільська область)

У греко-католицький обряд село перейшло, ймовірно, у 1700 році, коли Галичина стала греко-католицькою. Нову церкву громада збудувала у 1884 році. Тепер храм належить УПЦ КП. У 1946 році після Львівського псевдособору відбувся насильницький перевід віруючих УГКЦ села до РПЦ, але незначна частина віруючих усе ж залишилася у приналежності до підпільної УГКЦ. Після виходу УГКЦ із підпілля (20 листопада 1989) розпочалось п відновлення і в с. Попівці, та більшість сільської громади залишилася православною, згодом перейшовши в ПЦУ.

У 1992 році було організовано греко-католицьку громаду, яка почала проводили богослужіння спочатку у будинку М. Галушки. Згодом у 1997 року греко-католицька громада збудувала капличку і відтоді богослужіння проводять у ній.

Парафія є дочірньою до матірної парафії с. Буряківка Товстенського деканату.

Парохи:

о. Тарас Шмиглик,
о. Іван Церковний (з 1997).