Парафія святого великомученика Юрія Переможця (м. Роздільна, Одеська область)

Парафія св. влкмч. Юрія Переможця у м. Роздільна була створена в 1997 році. 25 листопада була відслужена перша урочиста Божественна Літургія, яку очолив о. Роман Поправка. На початках існування, громаду обслуговували о. Михайло Іванцик та о. Василь Колодчин. Усі богослужіння проходили у приватних помешканнях, проте, 6 травня 2007 року відбулося освячення богослужбової каплиці, яка являється актуальним місцем служіння. З цього моменту громаду обслуговує о. Святослав Кирик, який мешкає у парафіяльному будинку в місті Роздільна. На даний період заплановано будівництво нового храму.

На парафії кожного дня відбувається служіння Божественної Літургії. Окрім того, активно проводиться катехизація для дітей, молоді та дорослих, а також функціонують такі молитовні спільноти як «Апостольство молитви» та «Матері в молитві». Діє катехитична школа імені Софії Шептицької.

Розклад богослужінь

У будні:
9:00 год. – Божественна Літургія

У неділю:
9:00 год. – Божественна Літургія

Храм відчинений

Під час Богослужінь

Час сповіді

До сповіді можна приступати до початку чи після богослужіння у неділю, будні чи свята, а також за потребою в будь-який час.