Церква Олександра Царгородського (с. Нижні Сірогози, Херсонська область)

Парафія Святого Олександра Патріарха Царгородського в смт. Нижні Сірогози, Нижньосірогозький район Херсонської області, розпочала своє існування 18 серпня 2012 року в будинку майбутнього священника Олександра Богомаза. Першу Божественну Літургію відслужив о. Петро Керніцький. Потім, о. Петро купив дім, який згодом було переоблаштовано під храм, який 3 листопада 2013 року було урочисто відкрито для молитви і богослужінь. 17 грудня 2017 року було побудована і освячена Церква в честь Святого Олександра Патріарха Царгородського.

На даний момент, настоятелем парафії Святого Олександра Патріарха Царгородського являється о. Петро Керніцький, сотрудник о. Назарій Ланько. На парафії стабільно проводиться катехизація для всіх вірних громади.

Також при парафії діє Дім Милосердя Святого Володимира для людей похилого віку.

Розклад богослужінь

У п’ятницю: