Церква Святого Священномученика Йосафата (с. Надрічне, Тернопільська область)

Будівництво храму святого Священномученика Йосафата розпочато у 1993 році і завершено у 2000 році. Автор іконостасу і розписів — Ярослав Макогін.

25 листопада 2000 року, на празник святого Священномученика Йосафата владика Михаїл Сабрига освятив храм. У структурі УГКЦ парафія с. Надрічне діяла з 1701 року по 1946 рік. Відновила свою діяльність, як греко-католицька, у листопаді 1989 року. У радянський період була знята з реєстрації. Храм належить громаді УГКЦ з 2000 року.

У листопаді 2012 року на парафії була єпископська візитація, яку провів владика Василій Семенюк. З 8 по 15 листопада 2013 року відбулася місія, яку провів о. Михайло Шевчишин, ЧНІ.

При парафії діють: братство Матері Божої Неустанної Помочі, спільнота «Матері в молитві», Марійська та Вівтарна дружини.

На парафії є фігура Матері Божої (встановлена на честі незалежності України) і хрест на честь скасування панщини.

Парохи:

• о. Ілля Литвинович (1810),
  • о. Стисловський,
  • о. Крижановський,
  • о. Л. Лужницький,
  • о. Дудик,
  • о. Омелян Гавришо,
  • о. Стефан Городецький (1931—1946),
  • о. Зіновій Бідула (з 1989).