Парафія Покрови Пресвятої Богородиці (м. Миколаїв)

Парафія Покрови Пресвятої Богородиці м. Миколаїв була заснована у 2005 році. 19 січня 2006 року для вірних громади була відслужена перша урочиста Божественна Літургія, яку очолив о. Тарас Павлюс, який і на даний момент залишається настоятелем цієї парафії. Всі богослужіння для вірних громади УГКЦ спочатку проходили у підвальному приміщенні, згодом у приватній квартирі та домі, а потім – у власній каплиці. До 2021 року місцем богослужбових зустрічей був Римо-Католицький храм святого Йосипа у м. Миколаїв. 16 квітня 2013 року владика Василій Івасюк здійснив чин освячення земельної ділянки під будівництво нового храму. Будівництво самого храму розпочалося у 2016 році з благословення та підтримки владики Михаїла Бубнія під керівництвом пароха о. Тараса Павлюса. Сьогодні ж вірні греко-католики Миколаєва моляться у нижньому храмі, який владика Михаїл Бубній освятив 3 січня 2021 року.

На парафії Покрова Пресвятої Богородиці в м. Миколаїв успішно функціонує катехитична школа та проходять постійні зустрічі молитовної спільноти «Матері в молитві». Також парох здійснює капеланське служіння у військовій частині.

Розклад богослужінь

У суботу:
9:00 год. – Божественна Літургія
У неділю:
11:30 год. – Зустріч спільноти «Матері в молитві»
12:00 год. – Божественна Літургія
13:30 год. – Катехизація