Церква святого Йосифа обручника (с. Заздрість, Тернопільська область)

Церква св. Йосифа Обручника при парафії Воздвиження Чесного Хреста. Відновлено парафію у 1991р., храм збудовано у 2007р. Архітектор Михайло Нетрибяк, жертводавці Тернопільський Богдан, Світлана Лі і всі парафіяни. Розписів не має, лише образи різний живописців. Освячено Храм кир Василієм Семенюком , єпархом Тернопільсько-Зборівським у 2007р. Діяльність парафії зафіксована до 1946 р. і від 1991р. Храм генерально перебудований з костелу у 2007р. До 1946р. парафію обслуговували о. Микола Цегельський, о. Володимир Тарнопільський. З 1990р. о. Михайло Кухарський, о. Петро Глібчук, о. Михайло Коробій, о. Віталій Дзюба, о. Андрій Козак. Єпископська візитація відбулася при посвяті престолу у 2013р. митрополитом кир Василієм Семенюком. Чудотворних ікон і мощів, статусу відпустового місця парафія немає. При парафії діє Братство Матері Божої Неустанної помочі і вівтарна дружина. Катехизація проводиться священиком у приміщенні храму. Співпраця з владю і школою окреслюється відзначенням важливих дат історії і впливом на виховний процес.

Тернопільсько-Зборівська Архиєпархія є власником новозбудованого Храму Св. Йосифа Обручника.

Власником храму Воздвиження Чесного Хреста (49.350513, 25.512024), збудованого дідусем Патріярха Йосифа Романом Дичковським, за рішенням судових інстанцій є громада УГКЦ с. Заздрість, але у наслідок конфліктів використовується православно громадою.

Розклад богослужінь

Зазвичай Св. Літургія кожноденно о 7.30. У неділі та свята 11.00.

Час сповіді

Сповідь у П’ятницю 9.00 і при потребі за домовленістю