Церква Різдва Святого Івана Хрестителя (м. Кропивницький)

Парафія Різдва Святого Івана Хрестителя м. Кропивницький була заснована у 2006 році. 22 жовтня цього ж року була відслужена перша урочиста Божественна Літургія, яку очолив о. Іван Третяк. На даний момент, душпастирське служіння для вірних парафії звершують о. Іван Третяк та о. Іван Ментинський. Початковим місцем проведення богослужінь було нижнє приміщення Римо-Католицького храму, потім – власна дерев’яна каплиця. Проте, тепер всі богослужіння на парафії Різдва святого Івана Хрестителя звершуються у власній церкві, яка була освячена 6 листопада 2016 року Главою УГКЦ, блаженнішим Святославом (Шевчуком) та Екзархом Одеським, владикою Михаїлом (Бубнієм). На території цієї парафії також активно працює згромадження сестер «Пресвятої Богородиці Фатімської».

На парафії Різдва Святого Івана Хрестителя м. Кропивницький служіння Божественної Літургії звершується щоденно. Також кожного дня проходять вечірні богослужіння. На парафії активно проводиться катехизація для дітей, молоді та дорослих, а також функціонують такі молитовні спільноти як «Матері в молитві» та Марійське товариство «Матері Божої Неустанної Помочі».

Розклад богослужінь

У будні:
9:00 год. – Божественна Літургія
17:30 год. - Молитва на вервиці до Богородиці
18:00 год. – Божественна Літургія

У суботу:
9:00 год. – Божественна Літургія, панахида
10:15 год. – Катехизація дітей (середня група)
15:30 год. – Катехизація дітей (старша група)
18:00 год. – Велика Вечірня
18:45 год. – Біблійне коло

У неділю: