Церква Святого архістратига Михаїла (с. Годів, Тернопільська область)

Церква в стилі українського модерну збудована в західній частині великого села Годів в 1928 р. Церкву запроектував відомий на той час архітектор Олександр Лушпинський. Хрещатий в плані одноверхий храм постав там, де існувала попередня парафіяльна церква Св. Арх. Михайла з 1700 року, яку 1928 року продали до с. Йосипівка (сьогодні також Зборівського району). З 1989 року церквою в Годові користуються греко-католики.
Чим незвична деревяна церква в Годові? Її вівтар орієнтований на південь, на кутах бабинця влаштовані восьмибічні вежі, які, як і верх над навою, вкривають багатоярусні бані. На час відвідання годівського храму його стіни були такими, як під час будівництва.
Будівля насправді велика, можливо, одна з найбільших серед деревяних церков у районі, але гармонійні пропорції вирівнюють розміри церкви. Шкода, що не збереглася до сьогодні деревяна дзвіниця. Парафіяни збудували муровану, стінового типу на три арки.