Церква Всіх святих українського народу (с. Петриків, Тернопільська область)

Парафію утворено у січні 1999 року. Завершення будівництва храму і його освячення відбулося 21 липня 2013 року. Архітектор церкви — Віктор Бабій, жертводавцями була вся парафія. Освятив храм 21 липня 2013 року Тернопільсько-Зборівський митрополит архиєпископ Василій Семенюк разом з іншими священниками.

На парафії Всіх Святих українського народу, коли ще не було церкви, а тільки освячений хрест, богослужіння відбувалися щонеділі біля хреста. Тоді парафія ще не була багаточисельною. Згодом, коли збудували каплицю, чисельність парафіян збільшилася. Богослужіння відбувалися і серед тижня.

Коли будували церкву, люди згуртувалися. Бог і храм об'єднали людей у спільній меті. Разом з о. Віктором Здебом щороку парафіяни ходили на прощу до чудотворного місця у селі Зарваниця, з хористами їздили на спільну молитву, з молоддю і підлітками перебували у літніх таборах в Зарваниці, де відбувалася катехизація і відпочинок. Незалежно від віку, усі парафіяни горнулися до церкви, кожен намагався чимось допомогти, докласти своїх зусиїь до побудови храму.

На Різдвяні свята у 1999 році відбулося освячення хреста на місці, де мала бути церква. Освятив хрест о. митрат Василій Семенюк. У 2004 році збудовано каплицю і 3 жовтня 2004 року її освятив єпископ-помічник Василій Семенюк.

З 29 жовтня 2005 по 6 листопада 2005 року на парафії провели святу місію отці Редемптористи: о. протоігумен Василь Іванів, допомагали йому о. Іван Левицький, о. Андрій Олійник, і с. Софія Згромадження сестер Милосердя святого Вінкентія. Тоді ж освятили наріжний камінь під будівництво церкви. Освятив його владика Тернопільсько-Зборівської єпархії Михаїл Сабрига. На парафії діє недільна катехитична школа.

Єпископські візитації були: 3 жовтня 2004 року провів єпископ Василій Семенюк, 6 листопада 2005 року — єпископ Михаїл Сабрига, 21 липня 2013 року — митрополит архиєпископ Василій Семенюк.

При парафії діють: спільнота «Матері в молитві», Марійська і Вівтарна дружини.

Нерухомого майна у власності парафія не має, але планується в майбутньому побудувати проборство.

Перелік