Церква Пресвятої Трійці (с. Реклинець, Львівська область)

У селі Реклинець, Сокальського р-ну після 1946 року церква перейшла до РПЦ, тому залишилася діючою та відкритою аж до нині. Але частина людей не була задоволена таким станом речей. Визнаючи себе як греко-католиків, вони шукали можливості бути на Богослужіннях греко-католицьких священиків підпільної Церкви. Очевидці розповідають про отця Чернегу, який у часи підпілля таємно вночі у домах вірних служив Службу Божу, сповідав, хрестив та вінчав. Якщо ж не було можливості зібратися в Реклинці на підпільне Богослужіння, то вірні ішли до віддалених від головних шляхів сіл Борове чи Стремінь. Також пригадують очевидці, що коли не було змоги висповідатися у часі Великого посту в підпільного священика, то намагалися поїхати до Львова і посповідатися та прийняти Причастя у римо-католицькій катедрі.

У 1989 році, коли Греко-Католицька Церква вийшла з підпілля, греко-католики утворили нову громаду, яку зареєстрували 1991 року. Першим греко-католицьким священиком у новоствореній громаді був призначений отець Володимир Юськів, головна парафія якого була у місті Великі Мости. На початку 1995 року адміністратором храму Пресвятої Тройці було призначено отця Василя Горбатюка, який три з половиною роки надавав духовну опіку греко-католикам села Реклинець, а також села Стремінь. У 1997 році Владика Михаїл Колтун, тоді єпископ Зборівської єпархії, призначив священика Романа Синицького адміністратором храму Пресвятої Трійці села Реклинець.