Церква святого Антонія Київського (м. Нью-Пайн-Крік, Канада)

Першу Божественну Літургію відслужив у 1932 році в домі Михайла Німка о. Теодор Добко, ЧСВВ. Церква (34х15) збудована у 1945 р. на земельній ділянці площею 2 сотки, подарованій Антоном Налесником у 1933 р. Засновниками парафії були: Михайло Німко, Омелян Михайлюк, Антон Налисник, Дмитро Підгірний, Олекса Подьо, Франко Адамкевич, с. Григорій Берестень, Микола Возний, Петро Хомій, Михайло Адамкевич, Іван Адамкевич, Василь Налисник. Згодом до парафії приєдналися родини: Андрія Іванихи, Дмитра Явного, Володимира Явного та Миколи Гідори. Будівництвом храму займалися: Олекса Подьо, Григорій Берестень та Михайло Адамкевич, а кінцева ціна склала 2000 доларів США.

Відвідували спільноту отці Василіяни: о. Теодозій Добко, о. Мефодій Ганнас, о. Ювеналіс Слота, о. Григорій Хміляр, о. Іриней Процентій. Пізніше парафією опікувалося єпархіальне духовенство: о. Стефан Чабурський, о. Богдан Лозинський, о. Петро Петришин (1953-1968) та о. Богдан Каричек (1969-1975). Багато разів на рік служби доводилося скасовувати через погані дорожні умови. Молоде покоління масово залишало район, тому громада швидко зменшувалася. На церковному цвинтарі донині тривають богослужіння.