Про проект

Департамент інформації УГКЦ презентує новий інтернет-проект «Інтерактивна карта УГКЦ». Карту створено в рамках Року Божого милосердя, який триває в УГКЦ і у всій Католицькій Церкві з 8 грудня 2015 року до 26 листопада 2016 року. Завдання: вказати на карті усі сакральні об’єкти УГКЦ, в яких відкрито двері Божого милосердя.

Проте, уже в процесі розробки цього проекту виникла ідея нанести на карту «усю Українську Греко-Католицьку Церкву». Йдеться про те, щоб позначити усі катедральні і парафіяльні храми, каплиці, монастирі, навчальні заклади, музеї. Не просто позначити, а подати коротку довідку про об’єкт, розклад богослужінь, якісні фотографії, відео і усі контактні дані: поштову і електронну адресу, адресу веб-сторінки, номери телефонів, тощо.

«Розуміємо, що процес наповнення карти триватиме не один місяць. Але ми хочемо цим шляхом пройти, щоб в одному місці зібрати усю інформацію і дати можливість людині, яка шукає, наприклад, найближчий храм, щоб прийти на богослужіння, чи обирає місце для прощі, чи просто хоче ознайомитися з усією географічною шириною УГКЦ, це легко зробити. Адже на map.ugcc.ua можна не тільки прочитати про храм чи інший об’єкт, а й знайти його точне місце», — розповів про проект о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ.

При цьому о. Ігор запросив усіх вірних Церкви з усього світу, які не знаходять на карті інформацію про свій храм/монастир/навчальний заклад/музей надіслати на електронну адресу [email protected] усю необхідну інформацію. Зразком для того, яку саме інформацію ми від вас очікуємо, може бути зокрема церква і монастир Святого Василія Великого у Києві. Просимо на нашій карті map.ugcc.ua знайти відповідну позначку цієї церкви, чи віднайти її у переліку об’єктів у правій колонці і побачити подану інформацію. На вказану електронну адресу просимо також писати усіх тих, хто побачив неточності в уже позначених об’єктах, або хотів би їх доповнити.

Увага! Важливим вашим завдання є разом з описом, фото- і відеоматеріалами, надіслати нам координати вашого храму, монастиря, семінарії… Як їх визначити? Заходите на карти Google. Знаходите свій об’єкт (у випадках, де його не відображено, то місце його розташування). Натискаєте праву кнопку миші і в переліку опцій обираєте «Що тут?». Вам висвітлиться дві групи цифр, які потрібно нам надіслати. Для прикладу координати Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві 50.453180, 30.586529.

Нумо разом створимо «Інтерактивну карту УГКЦ»!