Церква Переображення Господа Нашого Ісуса Христа (смт Іванівка, Одеська область)

Парафія Преображення Господа Нашого Ісуса Христа в смт. Іванівка, Одеської області була заснована у 2006 році. 19 серпня була відслужена перша урочиста Божественна Літургія, яку очолили о. Святослав Кирик та о. Володимир Ждан. Протягом цього часу, вірні греко-католики молилися у пристосованому під каплицю приміщенні. У 2014 році, екзарх Одеський владика Михаїл Бубній освятив побудовану громадою богослужбову каплицю, де по сьогодні відбуваються усі богослужіння.

На парафії активно проводиться катехизація для дітей, молоді так і для дорослих. Парох із вірними організовують паломницькі поїздки до відпустових місць з нагоди всецерковних прощ. Також на парафії проходять різні благодійні ініціативи, зокрема допомога соціально незахищеним сім’ям.

Розклад богослужінь

У будні: