Церква святого Миколая (м. Бершадь, Вінницька область)

Є в Бершаді місце з яким варто познайомитись кожному. Це є жива і діяльна парафія святого Миколая Української Греко — Католицької Церкви, що знаходиться за адресою вул. Шевченка 57 В. Хоч побудована зовсім недавно, сюди щоденно спішать люди.

З 2008 року ми молилися в приватній квартирі. Після Революції Гідності громаді виділили землю для будови храму. Завдяки підтримці Київської архиєпархії виготовлені документи на право постійного користування землею, проектно — кошторисна документація. Весною 2017 з жертовної ініціативи жертводавця почали будову храму каплиці. Першими будову підтримали духовні діти з спільноти Рух Назаретських Родин, друзі мережі Фейсбук, друг- меценат із Києва, патріоти Бершаді. За один рік ми побудували храм- блок пост перед воротами пекла, лікарня для порятунку багатьох душ.

Люди є найбільшою цінністю Церкви. Саме завдяки їхнім гарячим серцям парафія здійснює свою місію в світі.
Зростає біблійна спільнота. Молитовне читання Святого Письма відбувається що суботи після Літургії.
Мета зустрічі: навчитися слухати голос Божий тут і тепер, навчитися читати Святе Письмо спільнотою. Ми стараємось слухати і виконувати Боже Слово. Метод читання не вимагає від учасників глибоких богословських знань, але уважності до читання та ходу проведення зустрічі. Такі молитовні зустрічі відкривають глибину Біблії. Адже «Хто не знає Євангелії, той не знає Христа»

За покликом Святого Духа наші парафіяни утворили спільноту, яка щоденно молиться за священиків. Аніматором молитовної групи є Козоріз Надія. Пані Надя першою відчула покликання до такого молитовного намірення. Поділилася ідеєю з іншими людьми — і створила молитовну групу! Кожен з членів спільноти має свій день молитви. Таким чином безперервно підноситься до неба молитва за священиків Христової Церкви! Молитовне служіння підтримує працю багатьох священиків і освячує учасників спільноти. В наш нелегкий час така молитва є дуже потрібною!

Бог обдарував нашу спільноту добрими і активними молодими людьми. Ми спільно молимося, вивчаєм Біблію, подорожуєм і відпочиваємо. А молодіжні зустрічі проходять завжди творчо і креативно. В серпні молодь організувала і спільну молитву за Україну на площі нашого міста. Теж з ініціативи молоді відбуваються нічні чування в різних молитовних наміреннях. Усі віруючі наділені своїм, неповторним талантом, духовними дарами для добра Церкви і ближніх. У кожного своя місія, покликання і призначення.

У парафії здійснюють активне соціальне служіння.

Тут реалізовують такі ініціативи:

Допомога продуктами бездомним особам;
Збір одягу з подальшою роздачею особам у потребі;
Зустрічі з дітьми з інвалідністю та дітьми у складних обставинах життя;
Регулярні візити до інтернату для людей похилого віку (посильна опіка).

Розклад богослужінь

Служба Божа кожної неділі о 14.00