Церква святого великомученика Димитрія (с. Боришківці, Тернопільська область)

Церкву збудовано у 1872 і добудовано у 1928 році. На той час вона уже була греко-католицькою і такою замішалася до 1946 року. У лоно УГКЦ релігійна громада і храм повернулися у 1990 році.

У селі була підпільна греко-католицька громада, яку й обслуговував о. Назаревич. Богослужіння і Святі Таїнства він проводив у своїй хаті.

Нині богослужіння для греко-католиків проводять на проборстві, оскільки храм у підпорядкуванні православної громади ПЦУ. У 1990—1995 роках Святі Літургії для греко-католиків відбувалися біля церкви або біля хрестів. Теперішнє приміщення для богослужінь парафіяни вважають своїм храмом, який вони облаштували за власні кошти.

При парафії діють: братство «Апостольство молитви», спільнота «Матері в молитві» і Свічкове братство.

Парохи:

• о. Франко Назаревич,
  • о. Василь Сосновський (1898—1904),
  • о. Констатин Красій (1901—1939),
  • о. Іван Деркевич (1939—1946).
  • о. Володимир Бибик (до 1959),
  • о. Богдан Назаревич (1959—1982),
  • о. Карпинський,
  • о. Василь Семенюк,
  • о. Павло Репела,
  • о. Іван Сеньків,
  • о. Тарас Сеньків,
  • о. Дмитро Долішняк,
  • о. Тарас Загородний,
  • о. Василь Мацик,
  • о. Володимир Михайлюк,
  • о. Юрій Яновський,
  • о. Андрій Сеншин,
  • о. Святослав Жаб'юк,
  • о. Володимир Крушинський (з 2007).