Церква Преображення Господнього (с. Положеве, Волинська область)

21 квітня 2009 року отцем Богданом Іващуком була відслужена перша Божественна Літургія.

Саме молитва стала основоположним каменем, для формування громади в селі Положеве. З того часу, отець Богдан також почав вести активну катехитичну діяльність з дітьми, молоддю та дорослими. Паралельно з цим тривала клопітка праця для збору та оформлення необхідної документації (реєстрація парохії, виділення земельної ділянки для будівництва храму). Опісля громаді Української греко-католицької церкви було виділено земельну ділянку площею 0,25 га.

На свято Преображення Господнього в 2009 році участь в святкових богослужіннях взяло близько 30 вірних. А вже 15 лютого 2010 року відбулося посвячення нової каплиці та Архиєрейська Божествена Літургія, котру очолив місцевий ієрарх Кир Йосафат (Говера).

На Свято Спаса у 2016 році було освячено нещодавно споруджений храм.

Розклад богослужінь

Божественна літургія - щодна о 9.00