Церква перенесення мощей святого Миколая (с. Дністрове, Тернопільська область)

Парафію утворено у 1991 році. Храм будувався упродовж 8 років і був освячений 8 вересня 1996 року єпископом Михаїлом Сабригою. Автор проекту — архітектор Бабій (м. Борщів), автор іконостасу — П. Канюс (м. Івано-Франківськ). Будівництво проводилося за кошти громади села, жертводавців з інших сіл і колгоспним підприємством «Дністер».

При парафії діють: братство «Доброї смерти», спільнота «Матері в молитві», братство «Матері Божої Неустанної Помочі».

У 2002 році владика Іриней Білик освятив капличку о. Юди Тадея, яка знаходиться на території церковного подвір’я, а в 2010 році відкрито дзвіницю Апостольським Адміністратором Бучацької єпархії о. Димитрієм Григораком. Навколо церкви с Хресна дорога. У 2012 році встановлено місійний хрест.

На території парафії є фігури Матері Божої та Ісуса Христа, хрести парафіяльного значення.

Парохи:

• о. Б. Боднар (1996—1998),
  • о. Я. Антонійчук (1998—2003),
  • о. Микола Бибик (з 2003).