Церква Безсрібників і чудотворців Косми і Дам'яна (с. Убині, Львівська область)

Верхи дерев`яної церкви в Убинях видно з дороги перед селом Новосілки. Церква стоїть на підвищенні при в`їзді до села зі сторони траси. Ймовірно, збудована на місці попереднього дерев`яного храму. До 1939 року покровителем святині був місцевий землевласник Фелікс Доманський. Існуюча тризрубна триверха будівля поставлена майстром Іваном Васеньком.

Невелика церква оточена піддашшям, до вівтаря прибудовані ризниці, усі стіни (крім ризниць) вертикально шальовані дошками. Три світлові восьмерики накриті дзвонястими банями, які завершують маківки з хрестами. Традиційний присінок при західній стіні бабинця відсутній. Перед головним входом до церкви, на високих постаментах стоять фігури Пр. Богородиці та Ісуса Христа. Далі на захід розташована мурована дзвінниця, на центральному дзвоні якої видно написи (на жаль не вдалося їх добре розгледіти).

На південний-схід від церкви стоїть дерев`яна каплиця, яка має чотири прикрашених фасади арочної форми і накрита банею з ліхтарем і маківкою. Церква частково оточена старими деревами і розміщена біля краю великої прямокутної ділянки.