Парафія священомученика Йосафата (м. Пясечно, Польща)

Парафія Священномученика Йосафата в П'ясечні територіально охоплює всіх вірних грекокатоликів на лівосторонній частині Мазовєцкого і Любельського Воєвудзтв з виключенням Столичного Міста Варшави і належить до Вроцлавського Деканату.

Душпастирство в П'ясечні розпочалось в 2013 р. Першим душпастирем був о. Мирослав Туркот, після нього деякий час вірним також служив о. Леслав Лесик, від вереня 2015 р. до липня 2016 р. душпастирство вів о. Євген Сухий, доїжджаючи кожної неділі і в більші свята з Вроцлава до Лодзі і П'ясечна.

Парафія не має власного храму. Богослужіння від грудня 2015 р. відбуваються в Червоній каплиці при Римокатолицькій Парафії св. Анни, котра знаходиться в самому центрі П’ясечна. Раніше Богослужіння відбувалися в невеликій капличці при Католицькому Ліцею в парку П’ясечна вул. Хилічковська. Капличка ця була дуже тісна і занедбана, але найбільшою проблемою було те що в літньому часі була недоступна для наших вірних з різних причин. Необхідно було шукати на літній час іншого місця і переноситися туди з цілою „захристією”. Збільшувалася також кількість вірних, котрі знаходили тут на чужині власну Церкву. Стараннями Владики Володимира вдалося отримати дозвіл Кардинала Казимира Нича, а також згоду пароха Парафії св. Анни в П’ясечні, щоб перенести душпастирство до Червоної каплиці котра знаходиться в Парафіяльному Домі при Римокатолицькій Парафії св. Анни.

З днем 1 серпня 2016 р. адміністратором новоствореної парафію Священномученика Йосафата в П'ясечні Владика Кир Володимир призначив о. Сергія Олійнічука, котрий є священником Львівської Єпархії, а в даний момент проживає в Варшаві.

Розклад богослужінь

Недільна літургія є о 9:30 і 11:30 в Червоній залі Парафіяльного дому при парафії св. Анни