Катедральний собор Різдва Пресвятої Богородиці (м. Хмельницький)

У парафії здійснюють активне соціальне служіння.

Тут реалізовують такі ініціативи:

БО «Хмельницький обласний БФ «Карітас».
Допомога дітям, молоді та родинам, які знаходяться у кризових обставинах (соціальний супровід сімей).
Допомога людям з особливими потребами.
Домашня опіка людей похилого віку.
Соціальне таксі.
Допомога дітям з інвалідністю.
Соціальне служіння.
Супровід осіб із вадами зору.
Допомога в надзвичайних ситуаціях, гуманітарне реагування на кризові обставини (зокрема, проект «Ковід-19»).
Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю.
Батьківський клуб, Групи самодопомоги.
Соціально-культурна спільнота «Молоді серця» за програмою підтримки «Ми поруч».
Акції «Кошик Великодньої любові», «Марафон добрих справ» (до Дня захисту дітей); «До школи з радістю», «Листи до святого Миколая», «Вітаміни до Різдва» тощо. Гуманітарна допомога потребуючим (ініціативи «На відстані руки» – видача наборів з продуктами та засобами гігієни, побутової хімії одиноким людям похилого віку, людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям, що перебувають в СЖО; «Pro-Милосердя» – видача гарячих обідів одиноким стареньким людям, особам з інвалідністю); «Соціальне прання»; Вікенд для людей похилого віку та літні канікули у таборі відпочинку за програмою «Теплі вечори».

Розклад богослужінь

неділя