Церква Матері Божої Неустанної Помочі (м. Славутич, Київська область)

З 2009 р., у м. Славутич отцями редемптористами була зареєстрована громада вірних УГКЦ. Одразу виникла потреба у місці для проведення богослужінь. Почались клопотання до міської ради міста щодо виділення земельної ділянки чи приміщення для богослужінь. А парафіяни завдячуючи гостинності Римсько-Католицькій громаді почали проводити богослужіння у їхньому храмі.

У 2012 р. рішенням міської ради було виділено земельну ділянку площею 0.5 га для будови храмового комплексу УГКЦ.

21 квітня 2013 року в м. Славутичі владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ, освятив хрест та місце під забудову храму.

При парафії діє Біблійне коло, метою якого є донести до учасників в доступний спосіб церковний коментар на той чи інший уривок, навчитися бачити своє життя в світлі Божого Слова.

У зв’язку з війною на сході України, при парафії створено «Кулінарну Сотню», У планах якої є багато розробок кулінарних виробів, а зокрема- нарізка, сушіння та фасування овочів для сухих борщових наборів, енергетичних сумішей, наборів для компоту та багато іншого. Такі набори дуже практичні для використання у польових умовах, а за якістю приготування і смаковими властивостями не поступаються домашнім стравам.

У вересні 2015 вдалось завершити проектні роботи невеликого храму-каплиці, для нашої громади у Славутичі.

У жовтні виконані роботи щодо огородження зем. ділянки, розчищення, виконане планування території.

У листопаді 2015 вдалось залити подушку та фундамент майбутнього храму.

З 19 серпня 2017 року Богослужіння звершуються у новозбудованому храмі, що у Печерському кварталі міста.

15 ківтня 2018 р. Блаженніший Патріарх Святослав (Шевчук) звершив освячення храму у Славутичі.

У перспективі планується будівництво Соціально- катехетичного центру для постраждалих від аварії на ЧАЕС, оскільки наші парафіяни та жителі міста є всі або ліквідатори, або працівники або постраждалі від аварії ЧАЕС.

Парафія у Славутичі на разі є найпівнічнішою парафією УГКЦ на території України. Настоятель парафії також є штатним військовим священником військової частини 3082 НГУ у м.Чернігів.

У парафії здійснюють активне соціальне служіння.

Тут реалізовують такі ініціативи:

Допомога людям з вадами зору Чернігівського товариства УТОС;
У співпраці з Ріпкинським районним центром та «Карітас Київ»: спільні заходи сімей ВПО району, допомога продуктовими наборами і засобами гігієни;
Благодійні візити до мешканців зони відчуження («самоселів»), допомога продуктами харчування і засобами гігієни;
Щорічні благодійні заходи («Різдво Разом», «Свято Миколая» для осіб у СЖО);
«Кулінарна Сотня Славутича»;
Дитячий «Соціальний центр ХАБ-СЛАВУТИЧ» (діє також у Любечі та с. Тараса Шевченка).

Розклад богослужінь

Будні дні
8.15 - Божественна літургія

Субота 8.00 Літургія за Померлих.Панахида.
17.00 Біблійне коло
18.00 Вечірня