Церква Зарваницької Матері Божої (Тернопіль)

Храм розташований у центрі міста в Старому Парку.

Настоятель церкви — отець Роман Ваврух, якого до священичого сану возвів митрополитТернопільсько-Зборівський УГКЦ владика Василь (Семенюк) водночас із посвяченням церкви 7 грудня 2008 року.

Це перший дерев'яний храм з того часу, коли в Тернополі ще існувала дерев'яна церква у 1600—1601 роках. Саме тоді перебудували в камені храм Різдва Христового або ж «Серединну» церкву в історичному центрі міста.

Постав завдяки фундаціям родини Шинке, мецената Володимира Шинке.

Храм збудували за проектом тернопільського архітектора Михайла Нетриб'яка — одного із авторів комплексу Марійського духовного центру в Зарваниці. При будівництві використовували карпатську смереку. Роботи виконали майстри із гуцульського села Микуличин, зокрема Степан Іванків.

У церкві є дві старовинні ікони — Серця Христового та Богородиці, а також хрест ХІХ століття, які храму подарували місцеві парафіяни.

За недовгу історію існування в церкві з'явився іконостас, а також копія чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої, яку виконав і подарував один з парафіян.

Розклад богослужінь

Неділя і свята:

07.30 - Божественна Літургія;
09.00 - Божественна Літургія;
11.00 - Божественна Літургія;
18.00 - Божественна Літургія.

Понеділок-п'ятниця:

08.00 - Божественна Літургія;
16.00 - Божественна Літургія.

Субота:

08.00 - Божественна Літургія.

Зустрічі спільнот:

Субота:

10.00 - зустріч Вівтарної дружини.

Неділя:

13.30 - зустріч Марійської дружини.

Храм відчинений

з 07.00 до 19.00 год