Церква Різдва Пресвятої Богородиці (с. Давидів, Львівська область)

Церква мурована, збудована 1534 року.

Збудовано в XV–XVI ст. як католицький костел св. Станіслава.

1934 року почався ІІ етап розбудови костелу. За спогадами жительки й очевидця тодішніх подій Степанії Яремко:

«Мені було тоді 15 років, коли почалась добудова. Ми йшли з бабусею до костелу. Навколо був безлад. Кругом лежали кістки й черепи. Поряд стояли труни, в одній лежала жінка, в іншій чоловік в українському національному одязі. Костел добудовували на місці колишнього цвинтаря. У розбудові храму брали участь усі жителі села, незалежно від національності. На підводах возили каміння, пісок, дерево»

З приходом радянської влади храм довгий час не працював, богослужіння відновились у 80-х роках.

У кінці 80-х за церкву розпочались протистояння. На нього претендували греко-католицька та православна громади села. Зрештою 1991 року храм перейшов у власність УГКЦ.

Парохи:

• Роман Павлик