Церква Святих Володимира і Ольги (с. Базниківка, Тернопільська область)

Місцева парафія святих Володимира і Ольги і дочірньою парафією Базниківської парафії Положення ризи Пресвятої Богородиці Бережанського деканату Тернопільсько-Зборівської архієпархії Тернопільсько-Зборівської митрополії УГКЦ. Була утворена 1997 року. У 1997 році було споруджено храм. Архітектор — В. Зорик. Церкву було споруджено на кошти місцевої громади — жителів вулиці Соколиці.

Освячення храму відбулося 1997 року Бережанським деканом о. Іваном Хрептаком з благословення владики Михайла (Колтуна), єрарха Зборівської єпархії УГКЦ. У 1997-1998 парохом був о. Петро Сташків, з 1998 року - адміністратором парафії є о. Володимир Кіселик.

Катехизацію у церкві проводить отець-парох. У 2012 році до парафії належало 22 особи, відбулося 2 хрещення, вінчань та похоронів не було.