Церква Пресвятої Тройці (с. Велика Вільшаниця, Львівська область)

За о. Кароля Левицького у 1874 р. розпочалося будівництво нового мурованого храму у с. Велика Вільшаниця. Основним жертводавцем спорудження та оздоблення цього храму стала графиня Сюзанна Ожаровська, у володіння якої входило село. Будівництво нового храму розпочалося згідно з проектом відомого архітектора Сильвестра Гавришкевича. Зі статті газети "Слово" відомо, що 4 (16) жовтня 1881 р. в с. Вільшаниця Унівського деканату відбулося освячення нового мурованого храму Пресвятої Трійці, спорудженого у вигляді хреста. Чин освячення здійснив Високопреосвященніший митрополит Йосиф Сембратович.

На даний час при храмі діють товариства: "Жива вервиця", "Милосердя", "Марійська дружина", "Вівтарна дружина".

Розклад богослужінь

Божественна Літургія служиться в неділю о 10:00; у свята о 9:00.