Церква Зіслання Святого Духа (с. Потелич, Львівська область)

Церква Святого Духа — дерев’яна церква у селі Потелич, споруджена 1502 року. Найстаріша дерев’яна церква Львівщини та тридільна в Україні. Видатна пам’ятка архітектури та монументального мистецтва галицької школи. 21 червня 2013 року на 37-й сесії Комітету Світової спадщини ЮНЕСКО, що проходила у Камбоджі, Церква Святого Духа, разом з іншими дерев’яними церквами карпатського регіону, була включена у список світової спадщини ЮНЕСКО.

Довгий час Церква була закрита і богослужіння відбувались лише на храмовий празник. Але в 2008 році відбулося відкриття для постійних богослужінь. За цей час при храмі сформувалась стабільна парафія яка і надалі розвивається. При храмі функціонує жіночий хоровий ансамбль, вівтарна дружина, спільнота «Матері в молитві» і новостворена дитяча спільнота «Зіслання Святого Духа».

Розклад богослужінь

Будні дні: 07.30 - Свята Літургія на всяке прошення
Субота: 9.00 – Свята Літургія за упокій, панахида
19.00 – Вечірня (літній час) 18.00 (зимовий час)