Церква Різдва Пресвятої Богородиці (м. Борислав, Львіська область)

Церква Різдва Пресвятої Богородиці - найновіша дерев'яна церква міста. Наріжний камінь під будівництво храму освятив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, 22 грудня 2012 року. У серпні 2013 року розпочато будівництво церкви і покладено перший брус. Проект дерев'яного храму розробив львівський архітектор Роман Сулик. Над будівництвом храму працювали місцеві майстри.

21 вересня 2014 р. владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, освятив новозбудований дерев’яний храм Різдва Пресвятої Богородиці у м. Борислав. Після завершення чину освячення єпископ відслужив Божественну Літургію у співслужінні владики Іринея (Білика), вислуженого єпископа Бучацької єпархії, о. Романа Василіва (декана Бориславського), о. Олега Смереки (адміністратора храму) та священиків Бориславського, Мокрянського, Трускавецького, Підбузького деканатів.

Є Апостольство молитви, спільнота Матері в молитві, влітку є дитячі табори, взимку - дитячий вертеп

Розклад богослужінь

П'ятниця