Церква Богоявління Господнього (с. Головецько, Львівська область)

Територія парафії окреслюється адміністративними селами Головецько, Риків і Пшонець.

Відкритий храм у 1987р., з 1992 року перейшов у вл. УГКЦ 28 січня 2007 році згорів. На місці згорілого збудовано новий храм і освячено єпископом-помічником Самбірсько-Дрогобицької єпархії Ярославом Прирізом 19 серпня 2009 року. У храмі відновлено копію, яка згоріла картини Корнила Устияновича "Мати Божа неустанної помочі"

У храмі є ікона Корнила Устияновича у храмі Богоявління Господнього.

У храмі відновлено копію, яка згоріла, картини Корнила Устияновича "Мати Божа неустанної помочі"

Село знаходиться у підніжі гори Маківки, де відбувалися бої 29 квітня — 4 травня 1915 року легіону Українських Січових Стрільців (семи сотень першого та другого куренів у складі 55-ої піхотної австрійської дивізії Ігнаці фон Фляйшмана) з російськими військами генерала Альфтана, що мали чисельну перевагу.