Церква святого архістратига Михаїла (с. Станіславчик, Львівська область)

У 1947 році через співпрацю з воїнами УПА і переховування одного воїна у церкві, був заарештований і вивезений у Сибір настоятель храму о. Петро Штурмай. Церква 1947 р. була переведена на православ’я. Братство збиралось на спільні вервиці і молитви по домівках, також збирались слухати Божественні Літургії, які транслювались по радіо із Ватикану.
У 1991 році була зареєстрована Греко-Католицька громада, яку підтримали всі парафіяни. Першим настоятелем був о. Ярослав Царик. Священики, які служили у с. Станіславчик: о. Олександр Пісков, о. Степан Гапко, о. Василь Жданянчин, о. Микола Мазурчак, о. Михайло Микита, о. Володимир Ващук, о. Володимир Гураль. З 2004 р. адміністратором храму є о. Степан Главацький. У 1990 р. був закладений перший камінь під будівництво нового храму, яке тривало 16 років. У 2006 р. храм освячений на честь Покрову Пресвятої Богородиці владикою Михаїлом Колтуном. На парафії діє братство “Апостольства молитви”, організовуються прощі. У церкві зберігаються мощі святителя Миколая Мирликійського, а також мощі цариці Єлени, які подаровані 1904 року митрополитом Андреєм Шептицьким. Лікарі ветеринарної медицини Бродівського району пожертвували для храму бічний престіл на честь цілителя Пантелеймона із частичкою мощей святого.