Каплиця святих Володимира і Ольги (м. Інсбрук, Австрiя)

Душпастирство для католиків візантійського обряду в Інсбруцькій єпархії. Каплиця свв. Володимира і Ольги. Інсбрук, Тіроль, Австрія. Seelsorgestelle für Katholiken des byzantinischen Ritus in der Diözese Innsbruck. Kapelle der Hll. Wolodymyr und Olha. Innsbruck, Tirol, Österreich.

Українські вірні в Тіролі навчаються та живуть вже понад 115 років. Найбільші українські громади сформувалась в Тіролі під час Другої світової війни. Після війни тисячі українців були у різних таборах для біженців в Тіролі і Форарльбергу (західні області Австрії). Більшість з них емігрували ще в 50-х роках у Північну Америку та Австралію, а деякі з них були інтегровані, з якої причини завше, в римсько-католицьку Церкву. Хоча федеральна земля Тіроль є дуже велика, громада є дуже мала і широко розкидана. Більшість віруючих в теперішній громаді є з України. Завдяки щедрій гостинності єзуїтів українські віруючі отримали приміщення для каплиці, захристії та світлиці, де приходять на богослужіння та зустріч спільноти.

Die ukrainische griechisch-katholische Kirche besteht in Westösterreich seit dem 2. Weltkrieg. Obwohl das Gebiet sehr groß ist, ist die Gemeinde klein und weit verstreut. Nach dem 2. Weltkrieg befanden sich tausende Ukrainer in den verschiedenen Flüchtlingslagern in Tirol und Vorarlberg. Die meisten sind noch in den 50-er Jahren nach Nordamerika und Australien ausgewandert, und einige wurden, aus welchen Gründen auch immer, in die röm.-kath. Kirche integriert. Die meisten Gläubigen sind aus der Ukraine. Dank der großzügigen Gastfreundschaft der Jesuiten erhielten die ukrainischen Gläubigen einen Raum für Kapelle, Sakristei und Gemeinderaum, wo sie zum Gottesdienst und Gemeinschaftstreffen kommen.

Розклад богослужінь

Щосуботи – Велика Вечірня о 17.00,

щонеділі – Свята Літургія о 15.00.

У святкові дні – Богослужіння згідно розкладу, який постійно розміщується на веб-сайті та ФБ сторінці.

Samstags – Große Vesper um 17.00 Uhr, Sonntags – Göttliche Liturgie um 15.00 Uhr, Feiertags – Gottesdienste wie in der Gottesdienstordnung steht.

Храм відчинений

В часі богослужінь.

Während der Gottesdienste.

Час сповіді

Перед або після Літургії, а також за домовленістю.

Beichte jeweils vor oder nach dem Gottesdienst und nach Vereinbarung.