Церква святого архістратига Михаїла (с. Полове, Львівська область)

Церква в Половому збудована в 1727 р. (у 2017 р. святкували її 290-річчя) і є однією з найстаріших на Радехівщині. Також дату будівництва колись зафіксували різьбленим написом на брусі східної грані вівтаря. На північній стіні нави на третьому від підвалин брусі напис (переклад з "Інскрипції на дерев'яних церквах" В.Слободян): "Представилася раба Божа Марія Улянових Рік Божий 1761 місяця березня дня 1".

Церква стоїть у східній частині хутора, біля цвинтара. Спільного з церквою у Половому тільки колір стін та опасання у вигляді арочної галереї навколо церкви, все інше різниться. Михайлівська церква тризрубна, одноверха, невисока, проте видовжена у плані за рахунок великої рівноширокої ризниці при східній стіні вівтаря і такого ж присінку на два входи, прибудованого до західної стіни бабинця. Стіни церкви під опасанням є з відкритих брусів зрубу, над опасанням - вертикально шальовані дошками, стіни ризниці горизонтально оббиті дошками, а присінку - горизонтально і вертикально. Видно, що стіни святині давно не фарбовані. Вікна бабинця і нави майже на висоту стін, у вівтарі менших розмірів. Над навою є сліпий восьмерик накритий банею з ліхтарем та маківкою. У західному напрямі знаходиться мурована двоярусна дзвіниця.

Розклад богослужінь

Свята і Неділя о 11.00 год