Церква Покрови Пресвятої Богородиці (с. Новосілки, Львівська область)

Теперішній мурований храм побудований в 2000 році.

Парафія живе повноцінним духовним життям. В парафії діє спільнота Матері в молитві, створена у вересні 2017 року. Парафія молиться за Україну, вшановує пам'ять полеглих героїв.При співпраці з НД, школою і сільрадою, відбуваються різні заходи, концерти і спільні молитви.

В парафії часто відбуваються Молебні, Акафісти, В травні - Маївки, а в червні Молебні чи Акафісти до Христа. В зв'язку з тим, що парафія віддалена від центральної траси Львів - Ів.Франківськ на 15 км., і знаходиться в гористій місцевості, тому мобільне покриття та інтернет майже відсутні.

Розклад богослужінь

Літургії в неділі і свята в 9.00 год., або 12.00 год., в будні дні - за погодженням з вірними: 8.00-12.00 год.

Час сповіді

Сповідь перед кожною Літургією, по селі - в часі Великого посту, або по просьбі вірних в будь-який час