Церква Успення Пресвятої Богородиці (с. Лапаївка, Львівська область)

4 квітня 1993 року у каплиці сіл Лапаївка і Холодновідка вперше була звершена Божественна Літургія, яку очолив владика Володимир (Стернюк), давши початок парафіяльному життю спільноти. Невеличка каплиця була зведена зусиллями селян протягом досить короткого часу (до року). На місці каплиці згодом постав храм Успення Пресвятої Богородиці, а каплицю було розібрано та подаровано в одне із сіл недалеко від містечка Городок. Храм було освячено у вересні 1998 р. Б. Першу Божественну Літургію у новому храмі звершив владика Юліан (Гбур). Будівництвом храму керував Йосиф Малахівський, староста церковного братства, а спонсорській допомозі селяни завдячують керівництву Львівської залізниці, яку на той час очолював п. Георгій Кірпа. Розпис храму було освячено у день храмового празника 2004 р. Б.; освячення здійснив та звершив Архиєрейську Божественну Літургію екзарх Донецько-Харківський, владика Степан (Меньок). Храм розписаний у візантійському стилі, що є властивим для нашої Церкви.

Розклад богослужінь

Неділя
7:45 Утреня;
8:50 Загальнопарафіяльна катехизація;
9:00 Божественна Літургія;
11:20 Загальнопарафіяльна катехизація;
11:30 Божественна Літургія.
8:15 Благословення учнів та вчителів у школі;
9:00 Божественна Літургія (за упокій);
10:30 Благословення дітей та вихователів у садочку.
19:00 Божественна Літургія (за всяке прошення).
19:00 Божественна Літургія (за упокій).
19:00 Божественна Літургія (за всяке прошення)
та Молебень до Пресвятої Богородиці.
П’ятниця
8:00 Божественна Літургія (за всяке прошення)
та Молебень до Христа-Чоловіколюбця.
Субота
8:00 Божественна Літургія (за упокій);