Церква Дрогобицьких священномучеників Северіяна, Якима та Віталія (м. Дрогобич, Львiвська область)

Дерев'яний храм, побудований в гуцульському стилі в спальному мікрорайоні Коновальця і є четвертим дерев'яним храмом міста із п'яти.

30 березня 2002 року з благословення владики Юліяна Вороновського, єпарха Самбірсько-Дрогобицького, УГКЦ, у мікрорайоні Є. Коновальця м. Дрогобича було засновано духовну станицю Блаженних Священномучеників Северина, Якима та Віталія, єромонахів Дрогобицьких, яка віддана їхньому молитовному заступництву. Парохом станиці було призначено о. прот. Івана Паньківа, а з 2007 р. тут служить також о. Андрій Бунь. Згодом духовній станиці було надано статус парохії.

На честь Блаженних Священномучеників зведено храм. Храмовий празник на парохії Священномучеників Дрогобицьких Северина, Віталія і Якима святкують 27 червня, у день, коли єромонахи були проголошені Блаженними